Графічний планшет Huion HS610 з рукавичкою - ідеальний інструмент для творчих людей

19.04.2020
Looking for a keypad Nokia phone and can't find one? We still have them! (Demo)

Сучасний світ цифрових технологій модифікував багато творчих види діяльності, розширивши межі можливого і подарувавши майстрам можливість творити без обмежень. За допомогою сучасних «мольбертів» - графічних планшетів, - безліч людей творчих професій, серед яких дизайнери, архітектори, художники і фотографи, аніматори і ілюстратори, отримали неймовірні можливості переносити свої творіння безпосередньо в комп'ютер, а також зручно управляти інструментами графічних редакторів та інших програм для професійного використання.

Якщо Ви досягли того професійного рівня, коли потреба в оптимізації робочого процесу стала гострою необхідністю, - давайте розбиратися, як вибрати графічний планшет під свої потреби.

Основні види графічних планшетів

Для того, щоб зробити правильний вибір, давайте розберемося в тому які основні види графічних планшетів існують, і чим відрізняється принцип їх роботи.

На сьогоднішній день графічні планшети бувають:

  • електростатичні
  • електромагнітні
  • п'єзоелектричні
  • Резонансні.

У кожному вищепереліченому типі роботи планшета задіяний свій метод зчитування інформації, що надходить від пера (стилуса) - наприклад, в електромагнітних моделях, сітка планшета приймає електромагнітні хвилі, які виходять від пера, а в резонансних - джерелом і приймачем хвиль виступає сітка, тоді як перо - просто відображає їх. На сьогоднішній день, принцип роботи електромагнітного резонансу є золотим стандартом у світі графічних планшетів. Безумовною перевагою таких моделей є відсутність необхідності електричного живлення пера, що буде економити Ваші сили і час, адже стилус в таких моделях не може несподівано розрядитися, зіпсувавши Ваші плани і прогнавши яка відвідала творця музу.

Як вибрати графічний планшет: на що звернути увагу при покупці

Розібравшись з принципами роботи графічних планшетів і визначивши оптимальний для себе, давайте з'ясуємо на що ще звернути увагу при покупці даного гаджета, для того щоб він виправдав Ваші сподівання і максимально полегшив робочий процес.

Другим за важливістю параметром при виборі планшета є можливість підключення гаджета до різних пристроїв - комп'ютера, ноутбука, і навіть смартфону і планшету. Визначивши для себе, чи важлива Вам можливість підключати свій цифровий «мольберт» до смартфону, - рухаємося далі.

Творчі люди, без сумніву, розуміють важливість чутливості інструменту, за допомогою якого вони створюють свої шедеври. Керуючи однією лише силою натискання на перо, художники здатні створювати справжні 3D шедеври, малюючи звичайним олівцем! Кількість рівнів чутливості до натиснення пера - стане нашим третім іспитом при виборі графічного планшета.

І, нарешті, останнім важливим параметром даного цифрового пристрою є його робоча поверхня: її розмір, товщина і, безсумнівно вага, від якого залежить зручність носіння планшета з собою. Для комфортної роботи з пристроєм, розмір робочої поверхні планшета повинен відповідати розміру монітора підключеного пристрою, або мати можливість підлаштовуватися під неї. На сьогоднішній день існують такі формати графічних планшетів: А3, А4, А5 і А6. Перший з них використовується в основному архітекторами і інженерами, тоді як інші три призначені для представників інших творчих професій. Ідеальним форматом для новачків є А6 - легке і компактний пристрій, який не займе багато місця у Вашій сумці. Найбільш же універсальним форматом, однаково добре підходить для представників усіх професій, є А5.

Графічний планшет Huion HS610 з підтримкою Android - оптимальний варіант для будь-якої творчої професії

Розуміючи особливості роботи і основні критерії вибору графічного планшета, Вам буде легко самостійно оцінити переваги, якими володіє Графічний планшет Huion HS61.

Нова модель електронного помічника володіє кращими характеристиками, відповідними світовому золотому стандарту і найсуворішим критеріям вибору графічного планшета.

Цей пристрій використовує резонансний тип роботи, що позбавить користувача від необхідності заряджати перо. Активна поверхня графічного планшета Huion HS61 при підключенні до комп'ютера становить - 254 х 158,8мм, а при підключенні пристрою до смартфону або планшету, активна поверхня підлаштовується під екран цього пристрою і становить 158,8 х 99,2 мм.

Чутливість пера графічного планшета Huion HS61 становить 8192 рівня, що дозволить Вам втілити в життя абсолютно будь-які ідеї!

Додавши до вищесказаного невелику вагу в 600 грам, стильний лаконічний дизайн, дозвіл в 5080 LPI та демократичну вартість -ми отримаємо ідеальний інструмент, багаторазово розширює можливості творчих людей. В якості додаткового бонусу, до комплекту поставки планшета додана спеціальна рукавичка, яка виключає прилипання руки користувача до робочої поверхні, завдяки чому рука майстра - буде втомлюватися набагато менше.

Таким чином, на сьогоднішній день Графічний планшет Huion HS61 є найоптимальнішим варіантом для людей більшості творчих професій, володіючи кращими характеристиками, високою якістю і прийнятною ціною.